REGEN-JOINT to produkt nowej kategorii – ulga dla stawów psa i kota.
Dzięki REGEN-JOINT psy i koty mogą żyć bez bólu w stawach

 

REGEN-JOINT produkt nowej kategorii:

  • Komplementarność preparatu REGEN-JOINT z autologicznymi produktami medycyny regeneracyjnej – uzupełniające działanie preparatu REGEN-JOINT dla zastosowanych leków biologicznych na bazie czynników wzrostu, dzięki czemu wspieramy procesy regeneracyjne (działanie przeciwzapalne) oraz wydłużamy okres remisji choroby zwyrodnieniowej.

 

  • Preparat REGEN-JOINT wykazuje lepszą tolerancję u zwierząt (po podaniu innych preparatów: bolesność w trakcie oraz po iniekcji) – biozgodny, biodegradowalny i przebadany (liczne badania naukowe biomateriałów, badania kliniczne preparatu). REGEN-JOINT przywraca pacjentom sprawność w bezpieczny sposób, wspierając naturalne procesy regeneracyjne i ochronne, jednocześnie nie wpływając negatywnie na funkcjonowanie organizmu np. poprzez niekontrolowane / niezbadane działanie.

Więcej informacji w zakładce: WYRÓŻNIKI (BIOZGODNY), BEZPIECZEŃSTWO.

  • Korzystniejszy czas działania preparatu – trudny do rozłożenia z uwagi na brak specyficznych enzymów degradujących oraz w ocenie lekarzy weterynarii stosujących również inne dostępne na rynku preparaty. Dzięki temu pacjenci i ich opiekunowie mogą liczyć na dłuższą ochronę chorobowo zmienionych stawów oraz cieszyć się momentami aktywności swojego czworonoga.

Więcej informacji w zakładce: WYRÓŻNIKI (BIOODPORNY), SKUTECZNOŚĆ.

  • Wykorzystanie dobroczynnych właściwości koloidów złota – podwójne działanie preparatu (ochronne, wspierające działanie przeciwzapalne). Gwarantując Państwu, że połączenie koloidów złota i polimeru w REGEN-JOINT, pozwala na harmonijną pracę stawów, poruszanie się bez bólu, jak również zwiększenie odporności w postępowaniu choroby zwyrodnieniowej.

Więcej informacji w zakładce: WYRÓŻNIKI (BINARNY), SKŁAD.

  • Jedna dawka terapeutyczna (jednorazowe podanie, odmiennie do innych produktów: kilkakrotność, krótkie odstępy czasowe w serii) – minimalizowanie nadmiernego obciążania narządów wewnętrznych.

Więcej informacji w zakładce: SKUTECZNOŚĆ, ZALECENIA DLA LEKARZA.

  • REGEN-JOINT – przebadany pod kątem bezpieczeństwa i skuteczności. Zyskujecie Państwo pewność, że otrzymujecie dostęp do rzetelnej wiedzy – nie tylko deklaracji producenta – która jest efektem wieloletnich badań naukowych i patentów m.in. specjalistów, który współtworzyli preparat, jak również niezależnych badań REGEN-JOINT.

Więcej informacji w zakładce: BEZPIECZEŃSTWO, SKUTECZNOŚĆ, LITERATURA NAUKOWA.

  • Rodzimy produkt – polski preparat, który powstał przy wsparciu wieloletniej współpracy naukowej, co w efekcie przełoży się na większą dostępność preparatu i oszczędności dla beneficjentów, bezpośredni kontakt oraz wsparcie merytoryczne w zakresie innych rozwiązań medycyny regeneracyjnej

Więcej informacji w zakładce: WYRÓŻNIKI (RODZIMY PRODUKT).